Kjartan Nielsen Friis

Managing Director

Telefon: +47 971 18 133

E-post: kjartan.nielsen.friis@visma.com

Bente Solberg

Head of Finance & Operations

Telefon +47 901 76 551

E-post: bente.solberg@visma.com

Johan Schwartz

Finance Controller

Telefon: +47 948 40 090

E-post: johan.schwartz@visma.com

Anita Sohlman Lund

Digital Marketing Manager

Telefon: +47 909 99 165

E-post: anita.lund@visma.com

Joakim Howlid

Head of Research and Development

Telefon +47 920 23 479

E-post: joakim.howlid@visma.com

Frida Aamot

Product Manager 

Telefon +47 416 02 975

E-post: frida.a.aamot@visma.com

Rune Zakariassen

Director Business Development

Telefon +47 906 08 027 

E-post: rune.zakariassen@visma.com

Rune Svindland

Director Business Development

Telefon +47 911 13 401

E-post: rune.svindland@visma.com

Kontakt

Fyll ut skjema så tar vi kontakt med deg.